En Sinir Bozucu 14 Ergen Dizi Karakteri

loading...

En Sinir Bozucu 14 Ergen Dizi Karakteri

Ergenliğe yeni girmiş gençler gerçek hayatta bazen sorun çıkarıyor olsalar da, TV’de izlediğimiz bazı ergenler gerçekten tahammül edilemez olabiliyorlar.

Bu yazımızda, karşımıza çıktıklarında TV’ye terlik fırlatma isteği uyandıran, sinir bozucu ergen karakterleri listeledik.

 

1- Dawson Leery (Dawson’s Creek)

Aslında Dawson’ın bu ağlamış suratı, onun hakkındaki hislerimizi özetler nitelikte… Pek çok ergen, sadece kendine odaklı yaşar ama Dawson’ın bencilliği gerçekten pek çok insanın yetişemeyeceği bir seviyede yer alıyor. Ayrıca, filmleri de çok kötüydü.

2- Henry Mills (Once Upon a Time)

Henry çocukken oldukça sevimli bir karakterdi ama ergenliğe girdiği andan itibaren sinir bozucu ve gereksiz bir karakter haline geldi. 2 tane muhteşem annen var, büyü ve toparlan lütfen.

3- JD McCoy (Friday Night Lights)

Friday Night Lights pek çok sinir bozucu ergenin yer aldığı bir dizi olsa da, JD McCoy kesinlikle en kötüsüydü. Sadece futbol oynamak isteyen iyi bir çocuktan, tamamen korkunç bir ergene dönüştü.

4- Dana Brody (Homeland)

Dana Brody yabancı dizilerin belki de en nefret edilen karakteri olabilir. Ergenlerin “baş kaldırma” isteğini iyi biliyoruz ancak bu kadar da aşırıya kaçmaya gerçekten gerek yoktu.

5- Marissa Cooper (The OC)

İzleyicilerin Marissa Cooper gibi bir karaktere 3 tam sezon boyunca dayanmış olması dahi bir mucize. Yediği önünde, yemediği arkasında ve her şeye sahip bir karakter olmasına rağmen o yine de sızlanacak bir şeyler bulmayı başardı. Evet, pek çok zengin gencin gerçek problemleri olduğunu biliyoruz ancak Marissa bir türlü çıkış yolunu bulamadı ve sonunda işe yaramaz bir alkoliğe dönüştü.

6- Lucas Scott (One Tree Hill)

Lucas, surat asma sanatı konusunda gerçek bir uzmandı ve özür dileriz ama bizim bunun için gerçekten hiç vaktimiz yok.

7- Dean Forester (Gilmore Girls)

Ok, dürüst olalım… Kusura bakmayın ancak Rory’nin erkek tercihlerinin çoğu bir felaketti; evet Jess de dahil ancak Dean gerçekten en kötüsüydü. Rory’den bir şeyler talep etmediği zamanlarda; verdiği şeylerin karşılığını Rory’den tam olarak görmek istiyordu ve görmediğinde de sinirleniyordu.

8- Jenny Humphrey (Gossip Girl)

Jenny, Gossip Girl başladığı zamanlarda sevdiğimiz bir karakterdi ve aslında her genç kızı istediklerini istiyordu: başkaları tarafından sevilmek. Ancak o da baş kaldıracağım derken aşırıya kaçanlardan biri oldu. Ve en son New York’u terk ettiğinde gerçekten hiç üzülmemiştik.

9- Screech (Saved By the Bell)

Bunun için gerçekten bir açıklama yazmamız gerekmiyor sanırım. Çünkü bu, Screech!

10- Rory Gilmore (Gilmore Girls)

Sinirlenip bağırmaya başlamadan evvel, bir dinleyin. Tamam herkesin Rory’i sevdiğini biliyoruz ama onun hakkında gerçekten düşündüğünüzde aslında sinir bozucu bir ergen olduğunu görüyorsunuz. İşin üzücü tarafı ise, yetişkin olduğunda daha da sinir bozucu bir insan olması…

11- Connor (Angel)

Josh Whedon’un “sinir bozucu” ergen karakterler yaratmada üzerine yok diyebiliriz gönül rahatlığıyla çünkü bu kısacık listede bile yarattığı iki karakter yer alıyor. Bir cehennem boyutunda, çılgın bir adam ile büyümüş olmak pek çok sorunun cevabı kabul ediyoruz ama bu Connor’ın gelmiş geçmiş en sinir bozucu ergenlerden biri olduğunu değiştirmiyor. Kendi babasını öldürmeye çalıştı en nihayetinde, daha ne diyelim!

12- Carl Grimes (The Walking Dead)

Carl’ı gerçekten seven herhangi biri var mı? Açıkçası, kendi babasının bile çoğu zaman Carl’ı pek de sevmediğini düşünüyoruz.

13- Jill Garvey (The Leftovers)

Öylesine klişe ergen genç kız özellikleriyle donatılmış bir karakter ki, kendisine The Leftovers’ın ilk sezonunda dahi tahammül edemedik.

14- Dawn Summers (Buffy the Vampire Slayer)

Dawn, muhtemelen bu listede yer alan ve herkesin nefret ettiği tek karakterdir. Ve maalesef kendisi bu nefreti %100 olarak hak ediyor. Tamam, bir kişin tamamen başka bir boyuta anahtar olarak yaratıldığını öğrendiği zaman bir tepki vereceğini normal karşılıyoruz. Ancak Dawn, bunu öğrenmeden önce bile korkunç bir ergendi!

Kaynak : 1

[poll id=”2″]

 

Game of Thrones Testleri İçin Tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla